FNR4030S6R8MT
MFR.Part #
FNR4030S6R8MT
JLCPCB Part #
C167876
Package
SMD,4x4mm
Description
1.7A 117mΩ 3A 6.8uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS