FNR4026S220MT
MFR.Part #
FNR4026S220MT
JLCPCB Part #
C167860
Package
SMD,4x4mm
Description
1.4A 214mΩ 22uH 800mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS