FNR4012S820MT
MFR.Part #
FNR4012S820MT
JLCPCB Part #
C167797
Package
SMD,4x4mm
Description
2.782Ω 360mA 400mA 82uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS