FNR4012S2R7NT
MFR.Part #
FNR4012S2R7NT
JLCPCB Part #
C167777
Package
SMD,4x4mm
Description
1.7A 117mΩ 2.3A 2.7uH Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS