FNR4012S1R5MT
MFR.Part #
FNR4012S1R5MT
JLCPCB Part #
C167774
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5uH 2.2A 2.7A 85mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS