FNR3012S270MT
MFR.Part #
FNR3012S270MT
JLCPCB Part #
C167733
Package
SMD,3x3mm
Description
1.131Ω 27uH 480mA 510mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS