FNR3010S470MT
MFR.Part #
FNR3010S470MT
JLCPCB Part #
C167729
Package
SMD,3x3mm
Description
2.535Ω 350mA 47uH 520mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS