FNR3010S430MT
MFR.Part #
FNR3010S430MT
JLCPCB Part #
C167728
Package
SMD,3x3mm
Description
2.34Ω 360mA 43uH 520mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS