FNR3010S150MT
MFR.Part #
FNR3010S150MT
JLCPCB Part #
C167723
Package
SMD,3x3mm
Description
15uH 570mA 570mA 793mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS