FNR3010S2R7NT
MFR.Part #
FNR3010S2R7NT
JLCPCB Part #
C167714
Package
SMD,3x3mm
Description
1.2A 1.4A 169mΩ 2.7uH Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS