FNR252010S5R6MT
MFR.Part #
FNR252010S5R6MT
JLCPCB Part #
C167685
Description
5.6uH 563mΩ 800mA 950mA Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS