FNR252010S4R7MT
MFR.Part #
FNR252010S4R7MT
JLCPCB Part #
C167684
Description
1.15A 4.7uH 563mΩ 760mA Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS