FNR252010S2R2NT
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FNR252010S2R2NT
JLCPCB Part #
C167682
Package
1008
Description
1.31A 1.6A 2.2uH 209mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% 1008 Power Inductors ROHS