FNR201610S6R8MT
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FNR201610S6R8MT
JLCPCB Part #
C167675
Package
0806
Description
520mA 6.8uH 816mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS