FNR201610S4R7MT
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FNR201610S4R7MT
JLCPCB Part #
C167674
Package
0806
Description
4.7uH 479mΩ 700mA Magnetic Shielded Inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS