73WL6R680J
MFR.Part #
73WL6R680J
JLCPCB Part #
C1698126
Description
-55℃~+155℃ 1W 680mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS