EKZM500ELL101MHB5D
MFR.Part #
EKZM500ELL101MHB5D
JLCPCB Part #
C1669357
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 11.5mm 3.5mm 50V 724mA@100kHz 8000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS