EKMG630ELL221MJ16S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMG630ELL221MJ16S
JLCPCB Part #
C1669342
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 16mm 220uF 335mA@120Hz 5mm 63V ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS