EKZN250ELL680ME11D
MFR.Part #
EKZN250ELL680ME11D
JLCPCB Part #
C1668844
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 25V 2mm 450mA@100kHz 5mm 68uF 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS