EKZH160ETD101ME11D
MFR.Part #
EKZH160ETD101ME11D
JLCPCB Part #
C1668816
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 11mm 132mA@120Hz 16V 240mΩ 2mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS