EKZN630ELL271MJ20S
MFR.Part #
EKZN630ELL271MJ20S
JLCPCB Part #
C1581825
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.57A@100kHz 10000hrs@105℃ 10mm 20mm 270uF 5mm 63V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS