ELXY500ELL181MJ20S
MFR.Part #
ELXY500ELL181MJ20S
JLCPCB Part #
C1668505
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 180uF 20mm 378mA@120Hz 5000hrs@105℃ 50V 5mm 88mΩ ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS