EKMQ160ELL332MK25S
Extended
- Manufacturer
- NCC(Nippon Chemi-Con)
- MFR.Part #
- EKMQ160ELL332MK25S
- JLCPCB Part #
- C1668395
- Package
- Plugin,D12.5xL25mm
- Description
- -55℃~+105℃ 1.2636A@100kHz 12.5mm 16V 2000hrs@105℃ 25mm 3300uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS