EKXL421ELL101MK50S
MFR.Part #
EKXL421ELL101MK50S
JLCPCB Part #
C1668185
Package
Plugin,D12.5xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6875A@100kHz 100uF 12.5mm 12000hrs@105℃ 420V 50mm 5mm ±20% 插件,D12.5xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS