5KP48A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
5KP48A-TP
JLCPCB Part #
C1665942
Description
-55℃~+175℃ 10uA 48V 58.9V 5kW 65A 77.4V TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS