AK3-058C-BP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
AK3-058C-BP
JLCPCB Part #
C1665937
Package
未知
Description
-55℃~+150℃ 110V 20uA 3kA@8/20us 58V 64V Bidirectional TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS