SMDRS1275-221M
MFR.Part #
SMDRS1275-221M
JLCPCB Part #
C163690
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.3A 1.3A 220uH 258mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS