EKMQ500ELL102MK25S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMQ500ELL102MK25S
JLCPCB Part #
C1651303
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 12.5mm 2000hrs@105℃ 25mm 50V 5mm 950mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS