EKMG100ETD101ME11D
MFR.Part #
EKMG100ETD101ME11D
JLCPCB Part #
C1651122
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 10V 11mm 150mA@100kHz 2mm 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS