EKXJ451ELL270MU20S
MFR.Part #
EKXJ451ELL270MU20S
JLCPCB Part #
C1650822
Package
Plugin,D14.5xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 14.5mm 20mm 27uF 450V 7.5mm 837.5mA@100kHz ±20% 插件,D14.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS