MBRD10100CT
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
MBRD10100CT
JLCPCB Part #
C161347
Package
TO-252-2(DPAK)
Description
100V 100uA@100V 120A 5A 850mV@5A TO-252-2(DPAK) Schottky Diodes ROHS