RDE7U2E472J1K1H03B
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
RDE7U2E472J1K1H03B
JLCPCB Part #
C1634423
Package
Plugin,P=5mm
Description
250V 4.7nF 5mm U2J ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS