EKXL401ELL151MM35S
MFR.Part #
EKXL401ELL151MM35S
JLCPCB Part #
C1634297
Package
Plugin,D18xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 150uF 18mm 2.0925A@100kHz 35mm 400V 7.5mm ±20% 插件,D18xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS