RCE5C2A7R0D0DBH03A
MFR.Part #
RCE5C2A7R0D0DBH03A
JLCPCB Part #
C1632995
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 2.5mm 7pF 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS