RDE5C2A391J0S1H03A
MFR.Part #
RDE5C2A391J0S1H03A
JLCPCB Part #
C1632872
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 2.5mm 390pF ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS