RDER72E222K1K1H03B
MFR.Part #
RDER72E222K1K1H03B
JLCPCB Part #
C1623135
Package
Plugin,P=5mm
Description
2.2nF 250V 5mm X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS