RDER72A153K0P1H03B
MFR.Part #
RDER72A153K0P1H03B
JLCPCB Part #
C1622941
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 15nF 2.5mm X7R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS