RDE5C1H681J0K1H03B
MFR.Part #
RDE5C1H681J0K1H03B
JLCPCB Part #
C1622809
Package
Plugin,P=5mm
Description
50V 680pF C0G ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS