RDER71H154K1P1H03B
MFR.Part #
RDER71H154K1P1H03B
JLCPCB Part #
C1622530
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
150nF 2.5mm 50V X7R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS