RDE5C1H7R0D0S1H03A
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
RDE5C1H7R0D0S1H03A
JLCPCB Part #
C1622258
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
50V 7pF C0G 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS