RCER71H225K2K1H03B
MFR.Part #
RCER71H225K2K1H03B
JLCPCB Part #
C1620814
Package
Plugin,P=5mm
Description
2.2uF 50V 5mm X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS