RDER72A332K0P1H03B
MFR.Part #
RDER72A332K0P1H03B
JLCPCB Part #
C1620682
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 2.5mm 3.3nF X7R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS