EKMW451VSN391MA30S
MFR.Part #
EKMW451VSN391MA30S
JLCPCB Part #
C1612210
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.52A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 35mm 390uF 450V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS