16P8WGF2200T4E
MFR.Part #
16P8WGF2200T4E
JLCPCB Part #
C422184
Description
16 220Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS