ELXS451VSN391MR45W
MFR.Part #
ELXS451VSN391MR45W
JLCPCB Part #
C1608356
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.431A@50kHz 30mm 390uF 450V 45mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS