EKMM201VSN122MR40W
MFR.Part #
EKMM201VSN122MR40W
JLCPCB Part #
C1608024
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1200uF 200V 3.975A@50kHz 3000hrs@105℃ 30mm 40mm ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS