EKMQ451VSN151MQ30W
MFR.Part #
EKMQ451VSN151MQ30W
JLCPCB Part #
C1607729
Package
Plugin,D25.4xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.1297A@50kHz 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 25.4mm 30mm 450V ±20% 插件,D25.4xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS