EKMM251VNN821MR40W
MFR.Part #
EKMM251VNN821MR40W
JLCPCB Part #
C1606863
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 250V 3.45A@50kHz 3000hrs@105℃ 303mΩ@120Hz 30mm 40mm 820uF ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS