EKMH401VSN181MR30W
MFR.Part #
EKMH401VSN181MR30W
JLCPCB Part #
C1606114
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.3156A@100kHz 1.381Ω@120Hz 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 30mm 30mm 400V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS