EKMH800VNN472MR50W
MFR.Part #
EKMH800VNN472MR50W
JLCPCB Part #
C1606020
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 4.068A@100kHz 4700uF 50mm 53mΩ@120Hz 80V ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS